do kasy suma: 0,00 zł

Moje dwa i cztery kółka. Outlet.

Dostępność: brak towaru

Opis

Napisany żywym, barwnym językiem pamiętnik nestora polskiej motoryzacji, który odegrał znaczącą rolę w jej rozwoju w okresie międzywojennym i w czasach powojennych.

Fragment recenzji Romana Pijanowskiego
Inż. Witold Rychter (1902-1984), autor tej pracy, miał dwie wielkie pasje życiowe. Jedną z nich było lotnictwo, drugą - motoryzacja. (...) Znacząca rola, którą odgrywał Witold Rychter w rozwoju polskiej motoryzacji okresu międzywojennego i czasów powojennych, sprawiła, że Jego osobiste wspomnienia stały się wartościowym przyczynkiem do historii motoryzacji obejmującej okres całego jego życia.
Wszechstronnść zainteresowań i bogatej działalności motoryzacyjnej inż. Witolda Rychtera - począwszy od techniki, poprzez eksploatację, aż po sport wyczynowy, w którym odniósł niemałe sukcesy - gwarantują, że poruszane w niniejszej książce tematy na pewno zainteresują miłośników motoryzacji. Życzę przyjemnej lektury. 

 

Uwaga! Książki z kategorii "Outlet" posiadają defekty- najczęściej w postaci uszkodzonych okładek, zabrudzeń lub zagiętych stron.

Dane techniczne

Język Polski
Autor Witold Rychter
Rok wydania 2015
Ilość stron 420
Okładka Miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl