do kasy suma: 0,00 zł

Pakiet "Przyspieszenie"

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 81,90 zł 81.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Wydawca: BukRower
Kod: 9788392638728, 9788393070398

Opis

Książka Przyspieszenie prezentuje konkretne techniki i zasady szybkiej jazdy motocyklem, które pozwolą ci poznać własne możliwości oraz rozumieć wszystkie jej aspekty. Dysponując odpowiednią wiedzą, możesz się doskonalić i przekraczać kolejne granice, niezależnie od tego, jaki cel nam przyświeca. Określ cele i myśl o podejmowanych w trakcie jazdy decyzjach. Pamiętaj – to, czego nie rozumiesz lub nie potrafisz, pochłania większą część twojej uwagi. A podczas jazdy motocyklem tylko od ciebie zależy, co się za chwilę stanie.

Każdy motocyklista musi polegać przede wszystkim na własnych umiejętnościach, a wyzwaniem jest sam tor, a nie współzawodnicy. Potwierdzają to obserwacje Keith’a Code’a. Najlepsi motocykliści jeżdżą niemal tak samo szybko w czasie samotnych treningów, jak w czasie wyścigu. Oni po prostu rozumieją tor oraz swoją maszynę i potrafią to wykorzystać także wtedy, gdy nie odczuwają presji konkurencji.

 Dowiedz się więcej na temat kontroli gazu, zachowania dobrej pozycji na motocyklu, wykorzystania jego budowy do utrzymania stabilności i o pokonywaniu zakrętów. Odpowiednie szkolenie i praktyka pomogą ci przekroczyć granicę paniki i pozwolą czerpać przyjemność z bezpiecznej jazdy z dowolną prędkością.

Keith Code odkrył, że 95 procent jego uczniów niespodziewanie przechodzi na wyższy poziom wiary we własne siły zaledwie po kilku godzinach szkolenia teoretycznego i praktycznego na torze, a połowa z nich może osiągnąć wysoki poziom umiejętności technicznych w dwa dni: ale tylko pod warunkiem, że będą jeździć na 75 procent swoich możliwości. Co dzieje się po przekroczeniu 75 procent? Instynkt przetrwania (strach) to główna bariera przed robieniem postępów w jeździe motocyklem.

Dzięki książce Przyspieszenie II wskoczysz na wyższy poziom umiejętności motocyklowych. Prawdziwa technika jazdy motocyklem ma szerokie zastosowanie i rozwiązuje problemy motocyklistów. Opiera się na zrozumieniu zadania motocyklisty oraz na konstruktywnej więzi między wymaganiami motocyklisty a dynamiką maszyny.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl